2006
14 mei, 24e editie - een mooi jaar
Mooi weer, veel publiek. Alleen stond de steigerdonjon een beetje in de weg. Maar goed, konden wij ook niet helpen. En de slotact (Vader Abraham) maakte veel goed!
De Voorrondes
25 Aanmeldingen en 18 deelnemers telde de Voorronde 2006. Een paar optredens daaruit hebben we op YouTube gezet:
Snelle Henkie
Danny Droes & Victor Valentino
De Brandweermeisjes
Toeters & Bellen
Henk, Henk, Hennie & Chantal
Willie & de Willies
De Dag
Echt warm was het niet op 14 mei, maar het lentezonnetje deed wonderen. Een ruime 12.000 bezoekers genoten van het programma. Een programma dat traditioneel bestond uit theatrale miniatuurtjes, cabareteske acts, het feest van herkenning en de vette knipoog. En de ouderwetse sfeer.
De organisatie
Theo Dahm: Programma & Regie
Marit Veeneman: Horeca
Godfried Verstegen: Terrein & Voorzieningen.
En natuurlijk onze grote dank aan de vele vrijwilligers die ervoor zorgden dat alles weer prima verliep. En last but not least: de artiesten, zonder wie het maar een saaie boel zou zijn op het Valkhof.
Zakelijke leiding: het dagelijks bestuur van de Stichting Dag van het Levenslied: Wout Schoorlemmer & Henk van Oostveen.
Het Valkhof
Rond 15.00 uur kwam de gang erin en liep het Valkhof voor 80% vol. Dat was aan onze kassa's ook wel te merken.
En op het festivalterrein ook!
Ook aan de bars liep alles zoals we gehoopt hadden. Enthousiaste vrijwilligers hielpen vrolijke bezoekers.
En zelfs van de toiletten maken wij een theatraal feest.
Het publiek amuseerde zich uitstekend: jong, oud. Op "de Dag" komen ze allemaal.
En als het donker wordt is het Valkhof met al die lampjes helemaal gezellig! Zo'n sfeer kan nergens anders dan daar!
Het Programma
Presentatie:
Middagprogramma: Anja & Tanja
Avondprogramma: Bennie Solo
Kinderact: Trio Trut
Dj's: Richie & Armando
De start op 14.00 uur:
* de Frientjes
* Marc Vrolijk
* The Happy Maker
* Le Coque Sportivo's
Rond 15.25 uur:
* Snelle Henkie
* de Suikerspinnen
* Danny Droes & Vincent Valentino
* Willie en de Willies
Om 16.30 uur:
* Will Hansma
* Henk, Henk, Hennie & Chantal
* Eric Dee
* Auwzum Wan'Klank
Rond 18.00 uur:
* De Toppertjes
* Nimwègs Eige Sterre: Dave van Well, Joop Lens & Pierre Jolie
* Toeters & Bellen
* de Smarties
* Anja & Tanja
Om 19.45 uur:
* Bennie Solo
* De Brandweermeisjes
* Ranzig
Vervolgens up tempo door met:
* Trane met Tuite
* Alles Rap
* Alle 13 Jaanke
* Big Billie & de Baby's.
Het laatste blok voor de slotact:
* Het Gebroken Hartje
* de Triesto's
* Willie & de Billies ft. Willie's All Star Big Band
Tot slot de (tot dan) geheime slotact: Vader Abraham!
25e verjaardag
Volgend jaar zijn we er weer: onze 25e verjaardag!
Voor de foto's bedanken we: Elly van Domburg, Henk van Herpen, Fred van Wulften, T. Vink, Joep Manders & Frank.